55% попуст на лепак за глувци RATOTSP во вредност од 130 ден. по цена од 59 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

55% попуст на лепак за глувци RATOTSP во вредност од 130 ден. по цена од 59 ден. + бесплатна достава

Цена

59 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

130 ден.

Попуст

55%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Лепак за убивање на глувци RATOTSP


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

RATOTSP е производ кој ги убива глувците и е многу едноставен за употреба. Не е отровен и нема мирис. Тој е смртоносна замка кога се поставува на картон, иверица, дрво или сличен материјал, дури и на сирење, леб и слични типови на храна привлечни за стаорците. Кога се поставува на пластични ленти, картон или на прозорец или во близина на дупки, претставува пречка за влекачи, мравки, бубачки, муви, комарци и скакулци. 
Во агрокултрата се користат на тој начин што се формира прстен околу поседот. 
Може безбедно да се користи во продавници за храна и во било кои места каде користењето на било кои други отрови би било опасно. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ