Limited edition лептир машна изработена рачно и со многу љубов! 20% попуст на лептир машна со механизам за закопчување (pre-tied) во модел и боја по избор спакувано во брендирана кутија + џебно марамче од OTTIMO Handmade

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

20%

Заштеда

240 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

| Остануваат: 25

 • Ул. Никола Парапунов бр.31, Карпош, Скопје

  Одведи ме таму

  070 22 40 22

  ottimohandmade@gmail.com

Добивате

Лептир машна со механизам за закопчување (pre-tied) во модел по избор + џебно марамче + брендирана OTTIMO кутија :

 • Cool лептир машна + џебно марамче, цена: 1200 ден. 960 ден.
 • Карирана лептир машна + џебно марамче, цена: 1250 ден. 999 ден.
 • Eлегантнa лептир машна + џебно марамче, цена: 1300 ден. 1040 ден.

*Сите OTTIMO производи се Limited Edition, произведени во Македонија, рачно и со многу љубов

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 06.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Можност да се одбере од 300 различни опции, истите се веднаш достапни во нашето ателје за изработка на пеперушки и џебни марамчиња
 • Задолжителна е претходна најава за закажување на термин еден ден однапред на 070 22 40 22
 • Изборот на лептир машните е на база Прв дојден, прв услужен
 • Производите се подигнуваат од атељето на Ottimo Handmade

Опис

Лептир машни и џебни марамчиња произведени во Македонија со многу љубов Limited Edition.

Независно дали станува збор за повод кој си бара елеганција или пак за лежерна комбинација, со модните додатоци стилот добива сосема друго ниво. Стави му посебен печат на стилот со OTTIMO и разликувај се од останатите!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.