Одмор на Лептокарија во Јули! 12% попуст на 7 ноќевања во Villa Janis за термин по избор + превоз со ТА Екстра Бус

РАСПРОДАДЕНО

Одмор на Лептокарија во Јули! 12% попуст на 7 ноќевања во Villa Janis за термин по избор + превоз со ТА Екстра Бус

Цена

9,766 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

11,098 ден.

Попуст

12%

Заштеда

1,332 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Villa Janis за термин по избор + превоз

 • Термин (16.07-23.07.2017), цена: 11 098 ден. (179 еур.) 9766 ден. (157 еур.)
 • Термин (23.07-30.07.2017), цена: 11 718 ден. (189 еур.) 10 312 ден. (166 еур.)

Доплати:

 • Доплата за 3то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)
 • Доплата за 4то лице, цена: 1860 ден.(30 еур)

* Вилата располага со сместување за 2, 3 и 4 лица


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2017 до 30.07.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е да се информирате за слободни места дирекно во агенцијата на телефон или емаил
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја посетите агенцијата за да потпишете договор за патување
 • Задолжително е патничко осигурување
 • За доплата за трето или четврто лице потребно е да купите купон од соодветната опција 
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да престојувате двајца односно да купите два купони за едно ноќевање
 • Распоредот за автобус можете да го видите во делот ОПИС
 • Доплата за користење на клима уредот 310 ден. (5 еур.) на ден
 • Собите се преземаат во 13:00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 09:00 часот на денот на заминување по локално време

Опис

Вила ЈАНИС е одлично опремена која се наоѓа во непосредна близина на центарот на околу 200 метри, а од плажата е оддалечена само 100 метри. Располага со убави и пространи двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на првиот и третиот кат опремени со кујна, ТВ, WI-FI, балкон и клима уред за кој се доплаќа 5 евра на ден. 

Распоред за автобуски превоз со автобус 1:

 • 05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
 • 06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
 • 06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
 • 07:30 часот тргнување од Кавадарци (Агенција Екстра Бус);
 • 08:30 часот Граничен премин Богородица

Распоред за автобуски превоз со автобус 2:

 • 05:00 часот тргнување од Охрид (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • трансфер со минибус до Битола;
 • 05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ);
 • трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
 • 06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
 • 07:00 часот граничен премин Меџитлија
 • Тргнување од Грција во 14:15 часот по локално време.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ