25% попуст на Lescolton апарат за брзо плетење на коса + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 599 ден.

25% попуст на Lescolton апарат за брзо плетење на коса + бесплатна достава во вредност од 800 ден. по цена од 599 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

25%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Lescolton апарат за брзо плетење на коса

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2017 до 31.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Апарат за правење плетенки
 • Брзо ја плете вашата коса
 • ЛЕД Дисплеј
 • Вклучени 30 различни аксесоари
 • Ротирање во две насоки – за плетење на косата и отлетување на косата
 • Користи 2 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ