53 ја следат оваа компанија


Леткум 60W

300 ден.

200 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • x1 леткум
  • Јачина: 60W
  • Универзална употреба
  • Да се чува надвор од дофат на деца

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.