#СкопјеГурман! 39% попуст на мешана скара за 4 лица (колбас, плескавица, стек, ребро) во Летна бавча Фирма во вредност од 800 ден. по цена од 490 ден.

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Купени: 1

 • ул. Васко Карангеловски бр.6

  Одведи ме таму

  072 308 307

  zoranralev@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Мешана скара за 4 лица 800 ден. 490 ден.

*Во понудата е вклучен и бесплатен паркинг од ресторанот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.06.2019 до 30.06.2019
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Резервации се примаат најдоцна до 21:00 часот
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата не важи за петок и сабота после 19:00 часот

Опис

Прекрасна и топла атмосфера, место каде ќе се опуштите и уживате. Место кое повеќе од 30 години нуди квалитет и прекрасна храна подготвена со љубов.

Повелете и уверете се.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.