- 10%

Летна чадор количка Force Brown Yellow Primebebe

4150 ден.

3750 ден.

Шифра:

200000000817
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Прилагодлив потпирач за грб во 5 позиции
 • За деца од 0 месеци до 15 килограми
 • Стилските предни тркала се вртат во сите правци, а на задните тркала има синхронизирани кочници
 • Тркалата се со дијаметар од 15 cm
 • Предната рачка може да се подигне
 • Појас за детето кој се фиксира во 5 точки, подесив по висина
 • Преклопна тенда со 3 позиции и прозорец за полесно да се гледа детето
 • Тежина на количката: 5,8 kg
 • Димензии на расклопена количка: 79 x 37,5 x 102 cm
 • Пространи корпа за купување
 • Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 1888

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.