- 10%

Летна чадор количка Force Jeans Primebebe

4150 ден.

3750 ден.

Шифра:

200000000818
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Прилагодлив потпирач за грб во 5 позиции
 • За деца од 0 месеци до 15 килограми
 • Стилските предни тркала се вртат во сите правци, а на задните тркала има синхронизирани кочници
 • Тркалата се со дијаметар од 15 cm
 • Предната рачка може да се подигне
 • Појас за детето кој се фиксира во 5 точки, подесив по висина
 • Преклопна тенда со 3 позиции и прозорец за полесно да се гледа детето
 • Тежина на количката: 5,8 kg
 • Димензии на расклопена количка: 79 x 37,5 x 102 cm
 • Пространи корпа за купување
 • Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN - 1888

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.