- 29%

Летна чадор количка Pocket Jeans Primebebe

2800 ден.

1989 ден.

Купени:

1

Шифра:

200000000819
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Количка за деца со покрив
 • За деца на возраст од 6 месеци до 3 години и до 15 килограми
 • Лесна летна количка, едноставна за склопување без позиции
 • Предните тркала се вртат во сите насоки, на задните трклала се поставени кочниците
 • Појас за дете прицврстен во пет точки, голема склоплива тенда за заштита од сонце
 • Дијаметар на тркало: 13,5 cm
 • Тежина на количката: 4,7 kg
 • Димензии на расклопена количка: 95,5 x 46 x 65 cm
 • Произведено согласно Европскиот стандард за безбедност EN – 1888

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.