Летна распродажба! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на теписи во салоните на Тепих Центар

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 37

 • Булевар 1-ви Мај 148, Битола (наспроти судот)

  Одведи ме таму

  047242481

  tepihcentarsk@yahoo.com

 • Булевар Климент Охридски 276 (на транзитниот пат спрема Валандово)

  Одведи ме таму

  075263578

  tepihcentarsk@yahoo.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на теписи во салоните на Тепих Центар и тоа:

 • 50% на рачно ткаени теписи
 • 30% на практични теписи

*Понудата важи за локациите на Тепих Центар во Скопје, Струмица и Битола

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2021 до 25.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Тепих Центар
 • Понудата важи за локациите на Тепих Центар во Скопје, Струмица и Битола
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Продажба на машински и рачно изработени теписи, завеси и тапети од најпознатите и најреномирани светски производители.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

vesna.bozinovska

Kade se naoga prodavnicata?

Член на Grouper од: 26-07-2011

anastasija

Здраво, Компанијата има продавници на повеќе локации: Ул. Теодосиј Гологанов 98, Скопје, Булевар 1-ви Мај 148, Битола и на Булевар Климент Охридски 276 (на транзитниот пат спрема Валандово). Слободно може да ги контактирате доколку имате било какви прашања.

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.