12 ја следат оваа компанија


Летна спортска анатомска влошка MONETA Sportex

230 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

MO1035

Опис

 • Лесна СПОРТСКА влошка наменета за спортски обувки, особено за летната сезона.
 • Перфорираната површина на влошката со текстил ПЕС (1) и пената со активен јаглен (2) го спречува непријатниот мирис поддржан со долготрајни ароматични и антимикотични ефекти обезбедени од латекс-пената (3) на долниот дел.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
 • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
 • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.