Летно уживање во Банско (01.07 – 30.09.2019)! 50% попуст на ноќевање, ноќевање со појадок, појадок и вечера или на база All Inlcusive Light + користење на СПА центар во Хотел Четирилисна Детелина

Цена од

806 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1612 ден.

Попуст

50%

Заштеда

806 ден.

Купени: 46

 • ул. „Явор“ 18, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  + 359887482525; + 359749986407

  office@fourleafclover-bansko.com, reservation@fourleafclover-bansko.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор + користење на СПА центар

Опции на понудата:

RO ноќевање 1,612 ден. (26 еур)
806 ден. (13 еур)
BB ноќевање 1,984 ден. (32 еур)
992 ден. (16 еур)
HB ноќевање 2,480 ден. (40 еур)
1,240 ден. (20 еур)
All Inclusive Light ноќевање 2,852 ден. (46 еур)
1,426 ден. (23 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во двокреветнo, трокреветно студио или апартман (во зависност од бројот на лица)
 • користење на СПА центарот (сауна, парна бања и надворешен базен)
 • паркинг
 • wi-fi интернет
 • туристичка такса 

*Во викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*Цените не се валидни за време на Џез фестивалот и Септемвриските празници 2019!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи за време на Џез фестивалот и Септемвриските празници 2019!
 • Во викенд денови потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати:
 • За прво дете до 4.99 години е бесплатно
 • За деца од 5 до 11.99 години за дополнителен кревет е потребна доплата од 50% од цената на купонот
 • За трето возрасно лице за дополнителен кревет е потребна доплата од  70% од цената на купонот
 • За single сместување потребна е доплата од 50% од цената на купонот
 • За еднособен апартман се доплаќа 10 евра од ден при сместување само на двајца возрасни
 • Check-In во 14 часот; Check-Out до 12 часот
 • Работно време на СПА центарот од 10 до 19 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот Четирилисна Детелина е сместен на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Собите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила  и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната  вклучува и машина за садови.  Хотелот располага со сауна  и топла бања, како и со внатрешен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гоститите, со доплата.

Во сместивањето има можност за подготовка на храна со кујнски апарати: фрижидер, плоча за готвење, печка во поголемите апартмани и соодветниот прибор.

 • Појадок: 08:00 -10:00 Шведска маса + топли напитоци од Vending машина
 • Ручек 12:30 - 14:00 Шведска маса + вода и сокови од Vending машина + домашен бугарски алкохол  (ракија, вотка, мастика). црвено/бело вино и пиво на точење
 • Вечера 19:00 - 20:30 ​Шведска маса + вода и сокови од Vending машина + домашен бугарски алкохол  (ракија, вотка, мастика). црвено/бело вино и пиво на точење

*За помалку од 20 гости во хотелот, храната е на однапред поставено мени

*Вон посочените часови, ресторанот работи на слободна конзумација

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

dane2305

Избегнете го овој ако можам да го кажам хотел , храната е под просек за нешто што се вика all inclusive, базенот е голем 3 на 2 метри и миризбата во ходниците е мешавина на свежо изгорена манџа.

Член на Grouper од: 13-01-2012

sandra

Здраво, Ве молиме пишете ни на support@grouper.mk доколку перстојувавте во хотелот преку Grouper.mk со цел детално да ја испитаме ситуацијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.