Летен планински одмор во Пампорово (12.06-11.07.2023)! 18% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера + користење на џакузи во Hotel Elitza Pamporovo

Цена од

1116 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1364 ден.

Попуст

18%

Заштеда

248 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање со појадок или појадок и вечера по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање во двокреветна соба 1,369 ден. (22 еур)
1,116 ден. (18 еур)
HB ноќевање во двокреветна соба 2,109 ден. (34 еур)
1,736 ден. (28 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на џакузи
 • Користење на пинг-понг и шах
 • Бесплатен интернет 
 • Паркинг (до исполнување на слободните капацитети)
 • ДДВ и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.06.2023 до 11.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При пристигнување потребно е да го однесете купонот испечатен 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Check in е во 14:00 часот Check out е во 11:00 часот во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 6 години престојот е бесплатен со две возрасни лица
 • За дете од 6 до 13 години се доплаќа 10 € за едно BB ноќевање и 13 € за едно HB ноќевање
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 19 € за едно BB ноќевање и 28 € за едно HB ноќевање на дополнително легло 
 • Појадокот и вечерата се на шведска маса или мени (со минимум 15 луѓе во хотелот)
 • За домашни миленици се доплаќа 6 € за еден ден
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот

Опис

Елица Хотелот има 10 двокреветни соби со спална или одвоени кревети, бесплатен ТВ и безжичен интернет, бања, фен и балкон. 
7 апартмани за три лица: спална, кревет на спуштање, мини фрижидер, бесплатен ТВ и безжичен интернет ДВД или видео, бања, фен. 
3 двособни апартмани, спална, детска соба, бесплатен ТВ и безжичен интернет, бања, фен за коса. 
Централно греење. Хотелот располага и со детско креветче и столче за јадење. Во близина на хотелот е луксузна вила со 3 спални, со можност за екстра. кревет, секоја опремена со бања, фен и телевизија, целосно опремена кујна, трпезарија, дневна соба со камин, застаклена тераса, машина за перење, самостојно парно, телевизија, безжичен интернет и DVD.

Ресторани и барови:

Во ресторанот на хотелот Елица ќе бидете пријатно изненадени од квалитетното услуга, широк избор на безалкохолни и алкохолни пијалоци, храна од Родопската и Бугарската национална кујна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.