Луксузно летно уживање во Сончев Брег (Октомври)! До 36% попуст на All Inclusive ноќевање во сместување и термин по избор во Grand Hotel Nirvana 4*

Цена од

2852 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4054 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1202 ден.
 • 9 8240, 8240 Слънчев Бряг, Слънчев бряг, Bulgaria

  Одведи ме таму

  0059 879 413 513

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно All Inclusive ноќевањe во сместување по избор

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање во двокреветна соба (10.09-07.10.2023) 4,054 ден. (65 еур)
2,852 ден. (46 еур)
All Inclusive ноќевање во апартман (10.09-07.10.2023) 5,098 ден. (82 еур)
3,782 ден. (61 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • All Inclusive ноќевање во сместување и термин по избор
 • Користење на надворешен базен со чадор и лежалки
 • Бар на базен со вклучени пијалоци
 • Чадор и лежалки на плажа
 • Чај, кафе, шеќер, електричен чајник во собите 
 • Користење на детски базен и детски анимации
 • Wi-fi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2023 до 07.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 возрасни лица, односно да купите 2 купони за едно ноќевање
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнително легло престојот е бесплатен сместено во двокреветна соба со две возрасни лица
 • За прво дете до 12.99 години на дополнително легло престојот е бесплатен сместено во апартман со две возрасни лица 
 • За дете од 7 до 12.99 години на дополнително легло се доплаќа 5€ за едно ноќевање сместено во двокреветна соба 
 • За второ дете од 3 до 12.99 години на дополнително легло се доплаќа 50% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За второ и трето дете до 12.99 години сместено на дополнително легло се доплаќа 40% од цената на купонот сместено во апартман со две возрасни лица за едно ноќевање
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 80% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За дете над 13 години на дополнително легло се доплаќа 60% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во апартман
 • За трето и четврто лице се доплаќа 80% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во апартман
 • За единечно сместување од 27.08 до 07.10.2023 се доплаќа 50% од од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За единечно сместување од 07.07 до 26.08.2023 потребно е да купите 2 купони за едно ноќевање
 • За користење на паркинг се доплаќа 10€ за еден ден
 • За користење на бебешко креветче се доплаќа 2.50€ за еден ден (со претходна најава)
 • За користење на сеф на рецепција се доплаќа 2.50€ за еден ден
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.