Луксузен летен одмор на Халкидики (01.08-26.08.2023)! 32% попуст на ноќевање во сместување по избор во Pnoes Luxury Suite

Цена од

6200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9114 ден.

Попуст

32%

Заштеда

2914 ден.
 • Paliouri 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  6980209012

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во Deluxe Suite Sea View (4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца) 9,114 ден. (147 еур)
6,200 ден. (100 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Split Level Sea View (4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 4 деца) 12,772 ден. (206 еур)
8,680 ден. (140 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View (4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца) 16,430 ден. (265 еур)
11,160 ден. (180 еур)
Ноќевање во Premium Suite Private Pool Sea View (4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца) 18,228 ден. (294 еур)
12,400 ден. (200 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во сместување по избор
 • Користење на базен
 • Бебешко креветче (со претходно испратено барање до хотелот)
 • Wi-fi
 • Tуристичка такса и данок

*За искористување на ваучерот за попуст потребно е да купите минимум 2 купони 

*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2023 до 26.08.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • За искористување на ваучерот за попуст потребно е да купите минимум 2 купони 
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања 
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на капацитетот на редовните легла
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Sea View е: минимум 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Split Level Sea View е: минимум 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 4 деца
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View е: минимум 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Капацитет за престој во Premium Suite Private Pool Sea View е: минимум 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.