Посети го Охрид (Ноември)! 12% попуст на ноќевање за две лица со појадок во Хотел Чинго 3* во вредност од 2760 ден. по цена од 2440 ден.

Цена

2440 ден.

Вредност

2760 ден.

Попуст

12%

Заштеда

320 ден.

Преостанато време

Купени: 13

 • Абас Емин 3, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  046 250 001, 078 352 571

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица со појадок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 •  За деца од 0-6 г. е бесплатно
 • За деца од 6-12 г. се доплаќа 50% од цената за возрасен на лице место
 • Туристичката такса е вклучена во цената
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.