Воодушевувачко уживање на островот Икарија, Грција (14.06-18.06.2019)! 3 или 4 ноќевања со појадок во хотел KARRAS STAR 3* за термин по избор + вклучен авионски превоз од ТА Superior Travel

Цена од

13392 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14880 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1488 ден.

Добивате

Понудата е по лице за 3 или 4 ноќевања во двокреветна соба со поглед кон море во KARRAS STAR 3* 

Опции на понудата:

4 BB ноќевања + авионски превоз (14.06-18.06.2019) 25,420 ден. (410 еур)
22,878 ден. (369 еур)
4 BB ноќевања + авионски превоз за дете (14.06-18.06.2019) 14,880 ден. (240 еур)
13,392 ден. (216 еур)
3 BB ноќевања + авионски превоз (14.06-17.06.2019) 23,560 ден. (380 еур)
21,204 ден. (342 еур)
3 BB ноќевања + авионски превоз за дете (14.06-17.06.2019) 14,880 ден. (240 еур)
13,392 ден. (216 еур)

Aранжманот вклучува:

 • 3/4 ноќевања со појадок, 4/5 дена на Икарија
 • Авионски превоз: Солун - Икарија - Солун
 • Чекиран багаж од 15 кг по лице
 • Паркинг во Солун на аеродром за време на целиот аранжман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 18.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патувањe
 • Во понудата не е вклучено:
 • Трансфер: Скопје - Солун аеродром - Скопје
 • Аеродромски такси - 35 еур по лице
 • За трансфер: аеродром - хотел - аеродром се доплаќа 20 еур по лице
 • Можност за изнајмување автомобил
 • Туристичката такса не е вклучена и се доплаќа на рецепција во хотелот
 • Компанија со која се врши авионскиот превоз е Astra Airlines
 • Поаѓање за двата аранжамни: Солун - Икарија: 05:00 - 07:00 (14.06.2019)
 • Враќање за 4 дневен аранжман: Икарија - Солун: 07:50 - 09:50 (17.06.2019)
 • Враќање за 5 дневен аранжман: Икарија - Солун: 12:40 - 14:40 (18.06.2019)
   

Опис

Добредојдовте во хотел Karras Star 3* во зеленото село Авлаки, на островот Икарија, идеално лоциран во близина на златни плажи и прекрасни села. Ново реновиран и елегантен, Karras Star хотелот е еден од најдобрите во Икарија со неописливи погледи кои ги нуди прекрасениот базен. Можете да го користите хотелот како место за венчавка или за да го истражите островот и да се вклучите во фасцинантни активности како што се: пешачење, сурфање и болдеринг, јога, медитација, дегустација на вино, како и часови за готвење и танц.

Во моментот кога ќе зачекорите во Икарија, ќе бидете во познатата Сина зона. Тоа е едно од петте места во светот познато за луѓе кои живеат долго, здрав живот.

Начинот на живот овде е далеку од модерните западни норми - дури и од нормите во самата Грција. Се чини дека овој начин на живот функционира. Вообичаено е да се видат луѓе во нивните 80-ти, 90-ти и оние над 100 години кои живеат добро.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.