Лето во Паљури, Халкидики (09.07-22.07.2023)! 32% попуст на ноќевање во сместување по избор во Pnoes Luxury Suite

Цена од

5332 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7812 ден.

Попуст

32%

Заштеда

2480 ден.
 • Paliouri 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  6980209012

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во Deluxe Suite Sea View 7,812 ден. (126 еур)
5,332 ден. (86 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Split Level Sea View 10,912 ден. (176 еур)
7,440 ден. (120 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View 14,074 ден. (227 еур)
9,548 ден. (154 еур)
Ноќевање во Premium Suite Private Pool Sea View 15,624 ден. (252 еур)
10,602 ден. (171 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во сместување по избор
 • Користење на базен
 • Бебешко креветче (со претходно испратено барање до хотелот)
 • Wi-fi
 • Tуристичка такса и данок

*Ваучерот е валиден при максимална искористеност на капацитетот на редовните легла

*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2023 до 22.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на капацитетот на редовните легла
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Sea View е: минимум 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Split Level Sea View е: 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 4 деца
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View е: 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Капацитет за престој во Premium Suite Private Pool Sea View е: 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.