Летно уживање во Ќустендил (01.06 - 15.09.2019)! 15% попуст на пакет за две лица од 3 или 5 HB/FB ноќевања во двокреветна Deluxe соба + користење на СПА центарот во Strimon Garden SPA Hotel

Цена од

13280 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

15624 ден.

Попуст

15%

Заштеда

2344 ден.

Добивате

Пакет од 3 или 5 HB/FB ноќевања во двокреветна Deluxe соба + користење на СПА центарот по избор

Опции на понудата:

3 HB ноќевања за 2 лица во двокреветна Deluxe соба 15,624 ден. (252 еур)
13,280 ден. (214 еур)
3 HB ноќевања за 2 лица + дете 6-14 години во двокреветна Deluxe соба 19,530 ден. (315 еур)
16,600 ден. (268 еур)
3 HB ноќевања за 3 лица во двокреветна Deluxe соба 22,196 ден. (358 еур)
18,867 ден. (304 еур)
3 FB ноќевања за 2 лица во двокреветна Deluxe соба 18,848 ден. (304 еур)
16,021 ден. (258 еур)
3 FB ноќевања за 2 лица + дете 6-14 години во двокреветна Deluxe соба 23,870 ден. (385 еур)
20,289 ден. (327 еур)
3 FB ноќевања за 3 лица во двокреветна Deluxe соба 27,218 ден. (439 еур)
23,135 ден. (373 еур)
5 HB ноќевања за 2 лица во двокреветна Deluxe соба 23,746 ден. (383 еур)
20,184 ден. (326 еур)
5 HB ноќевања за 2 лица + дете 6-14 години во двокреветна Deluxe соба 30,070 ден. (485 еур)
25,559 ден. (412 еур)
5 HB ноќевања за 3 лица во двокреветна Deluxe соба 34,224 ден. (552 еур)
29,090 ден. (469 еур)
5 FB ноќевања за 2 лица во двокреветна Deluxe соба 29,140 ден. (470 еур)
24,769 ден. (400 еур)
5 FB ноќевања за 2 лица + дете 6-14 години во двокреветна Deluxe соба 36,952 ден. (596 еур)
31,409 ден. (507 еур)
5 FB ноќевања за 3 лица во двокреветна Deluxe соба 42,160 ден. (680 еур)
35,836 ден. (578 еур)

Во понудата е вклучено:

 • 3/5 ноќевања во двокреветна Deluxe соба
 • Богат појадок на шведска маса и вечера по специјално селектирано тристепено мени
 • Ручек и вечера по специјално селектирано тристепено мени
 • Бесплатно изнајмување на велосипеди (со претходна резервација)
 • Целодневна детска анимација со игри, кино, дискотеки, работилници, забава и награди
 • Пристап до затворен минерален базен, SPA & Wellness (римска бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен базен, топла релаксација на клупа, релакс зона со топли кревети), фитнес сала
 • Паркинг, Интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата се однесува на наем на целото сместување, при максимална исполнетост на капацитетите
 • За деца од 0 - 5.99 години бесплатно сместување на дополнителен кревет на бaза BB
 • Сместувањето на дете 6-14 год или трето возрасно лице е на дополнително легло
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сместување во собите е после 15 часот
 • Доплата за туристичка такса од  0,70 лева по лице на вечер (доплата директно во хотелот)
 • Понудата не е важечка за национални празници и специјални дати за кои има други понуди
 • Понудата не важи за корисниците на клуб картички Стримон Гарден и Белчин Гарден
 • 5% попуст на наведените цени со 100% плаќање во рок од 3 дена од потврдувањето на резервацијата
 • Плаќање 50% од износот во рок од 3 дена од потврда на резервацијата, додека остатокот од износот се плаќа на рецепцијата во хотелот на крајот од престојот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Strimon Garden SPA Hotel  - СПА центарот е омилено место на секој посетител на хотелот. Простран, модерен и во исто време ја носи атмосферата и духот на римската ера. Зафаќа површина од 1100 квадратни метри. На гостите им се нуди широк спектар на третмани за релаксација и подмладување на телото и душата.

Strimon Garden SPA Хотел има голем спа и велнес центар со фитнес центар, топла када, сауна, топли кревети и затворен базен. Покрај затворениот базен има лежалки каде што гостите можат да уживаат во омилените пијалоци од Барот на хотелот.

Сите соби се опремени со луксузен мебел и приватна бања. WiFi е достапно низ целиот објект бесплатно.

Хотелот има 70 соби, вклучувајќи класични и луксузни соби, 5 пространи апартмани и две луксузни мезонети. Сите соби имаат клима, сателитска ТВ, интернет, телефон, мини бар, сеф, удобни бањи со туш или када, како и џакузи за хидромасажа за двајца во мезонетите.

Интернационална и регионална кујна се служи во ресторанот Strimon Garden SPA Hotel.

Ресторанот "Garden" е омилено место за семејни прослави, деловни состаноци, весели пријателски собири или романтична вечера за двајца. Гостите на ресторанот секогаш се чувствуваат посебно, бидејќи квалитетот на храната и нивото на услуга се главните приоритети за Strimon Garden SPA Хотел!

Фитнес сала за вежбање со секаков вид на справи и маса за пинг - понг е исто така достапна. Во склоп на хотелот има можност за изнајмување велосипеди и има продавница за подароци. Има приватен бесплатен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.