50% попуст на лежалка за на плажа во боја по избор: црвена или сина во вредност од 400 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на лежалка за на плажа во боја по избор: црвена или сина во вредност од 400 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден..

Попуст

50%

Заштеда

201 ден..

Купени : 2

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Лежалка за на плажа во боја по избор: црвена или сина

*Изборот на боја е во зависност од достапните количини на залиха


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Уживајте во вашиот одмор, со лежалките за на плажа!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.