- 18%

До 18% попуст на памучни лежалки за кучиња по избор од Smart Dog Pet Shop

1720 ден.

1410 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Димензии на памучни лежалки:

  • Памучна лежалка за кучиња A604113 (68x60)
  • Памучна лежалка за кучиња A604114 (58x50)
  • Памучна лежалка за кучиња A609146L (86x61x23)

Пет шоп Смарт дог Скопје, одличен избор за вашето милениче, голем избор на онлајн производи за кучиња, мачки, зајаци, хрчаци, риби и останати животни. Голем избор од пелени простирки во сите димензии, поводници, кафези, хранилки, тоалети... во различни бои и димензии, транспортери наменети за секаков вид транспорт на вашите миленичиња до играчки во сите форми, сето ова по најповолни цени со одличен квалитет!!!

Да бидат среќни и задоволни вашите миленици!

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 06.09.2019 до 10.10.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 06.09.2019 до 10.10.2019
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.