LG LED монитор + 2 години гаранција + бесплатна достава со големина по избор: 18.5" или 21.5"

РАСПРОДАДЕНО

LG LED монитор + 2 години гаранција + бесплатна достава со големина по избор: 18.5" или 21.5"

Цена

4,899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,100 ден.

Попуст

4%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

LG LED монитор со големина по избор:

 • LG LED монитор - 21.5", цена: 7000 ден. 6389 ден.
 • LG LED монитор - 18.5", цена: 5100 ден. 4899 ден.
 • 2 години гаранција

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.

 


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Детални карактеристики на производот:

LG LED монитор - 21.5"

 • LG Monitor 21.5" LED Wide FHD 1920x1080
 • Contrast ratio 5M:1(DFC)/1000:1
 • 5 ms 200cd/m2
 • VGA

LG LED монитор - 18.5"

 • LG Monitor 18.5" LED Wide 1366x768
 • 16:9, 1M:1
 • 5ms 200cd/m2
 • VGA
 • Боја: црна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ