Kids Week! 16% попуст на количка за бебе Bebetto Torino + бесплатна достава од Либерта Бебе Центар во вредност од 32 000 ден. по цена од 26 980 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids Week! 16% попуст на количка за бебе Bebetto Torino + бесплатна достава од Либерта Бебе Центар во вредност од 32 000 ден. по цена од 26 980 ден.

Цена

26,980 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

32,000 ден.

Попуст

16%

Заштеда

5,020 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 1

Бесплатна достава
 • Ул. Маршал Тито бр. 69, Неготино, Македонија

 • 070 376 668; 043 361 442

 • liberta_negotino@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 07:00 - 22:00

Добивате

Количка за бебе Bebetto Torino + бесплатна достава

 • Корпа, седиште и транспортер како дел од комплетот
 • Торба за додатоци
 • Прекривки за количката, корпата и транспортерот
 • Прекривка за дожд и мрежа против инсекти

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Бесплатна достава низ цела Македонија
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

Карактеристики на производот:

 • систем за апсорпција на шок
 • систем за фиксирано движење
 • гумени тркала на напумпување
 • исклучително добра суспензија на сите тркала
 • корпа, седиште и транспортер се вклучени во комплетот
 • опција за посебно монтирање на сите делови и свртување на двете страни
 • опција за монтирање на транспортерот во автомобил
 • голема шопинг кошница
 • регулација на наслонот на седиштето во 4 позиции вклучително и целосно лежечка
 • регулација на наслонот на корпата
 • издолжување на сенилото за заштита од сонце
 • механизам за лесно склопување и складирање

Повеќе можете да погледнете на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ