Kids Week! 14% попуст на количка за бебе - BEBETTO Pascal 3 во 1 од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 32 500 ден. по цена од 27 980 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids Week! 14% попуст на количка за бебе - BEBETTO Pascal 3 во 1 од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 32 500 ден. по цена од 27 980 ден.

Цена

27,980 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

32,500 ден.

Попуст

14%

Заштеда

4,520 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 5

Бесплатна достава
 • Ул. Маршал Тито бр. 69, Неготино, Македонија

 • 070 376 668; 043 361 442

 • liberta_negotino@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 07:00 - 22:00

Добивате

Количка за бебе - BEBETTO Pascal 3 во 1

 • Торба за додатоци
 • Прекривки за количката, корпата и транспортерот
 • Прекривки за дожд и мрежа против инсекти

*Корпа, седиште и транспортер се вклучени во комплетот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Бесплатна достава низ цела Македонија
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

 • Систем за апсорпција на шок
 • Систем за фиксирано движење
 • Гумени тркала на напумпување
 • Исклучително добра суспензија на сите тркала
 • Корпа, седиште и транспортер се вклучени во комплетот
 • Опција за посебно монтирање на сите делови и свртување на двете страни
 • Опција за монтирање на транспортерот во автомобил
 • Голема шопинг кошница
 • Регулација на наслонот на седиштето во 4 позиции вклучително и целосно лежечка
 • Регулација на наслонот на корпата
 • Издолжување на сенилото за заштита од сонце
 • Механизам за лесно склопување и складирање
 • Гратис торба за додатоци
 • Гратис прекривки за количката, корпата и транспортерот
 • Гратис прекривки за дожд и мрежа против инсекти

Повеќе информации за производот може да видите на овој ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ