Kids Week! 10% попуст на количка - трицикал MATRIX од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 5800 ден. по цена од 5200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids Week! 10% попуст на количка - трицикал MATRIX од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 5800 ден. по цена од 5200 ден.

Цена

5,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,800 ден.

Попуст

10%

Заштеда

600 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 5

Бесплатна достава
 • Ул. Маршал Тито бр. 69, Неготино, Македонија

 • 070 376 668; 043 361 442

 • liberta_negotino@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 07:00 - 22:00

Добивате

Количка - трицикал MATRIX за деца


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Бесплатна достава низ цела Македонија
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

Карактеристики на производот:

 • Погодно за деца на возраст од 1,5-5 години , со тежина до 25 kg
 • 2 позиции на потпирачот за грб се прилагодуваат од страна на седиштето со помош на црвените копчиња
 • Седиштето ротира 360 степени со што се добива директен погледн кон родителот
 • Снабдена со сигурносна пластика и подлога за нозете
 • Удобна рачка за родителски контролаКош за багаж и ранче на рачката
 • Сигурносната пластика и рачката за родителот можат да се одстрануваат и трициклот станува
 • Удобен и за поголеми деца
 • Ѕвонче на кормилото
 • Произведен од 100% безопасни материјали
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ