Kids Week! 33% попуст на лулашка и релаксатор за деца (3 во 1) Fisher Price од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 5200 ден. по цена од 3500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids Week! 33% попуст на лулашка и релаксатор за деца (3 во 1) Fisher Price од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 5200 ден. по цена од 3500 ден.

Цена

3,500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

1,700 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2 | Остануваат : 1

Бесплатна достава
 • Ул. Маршал Тито бр. 69, Неготино, Македонија

 • 070 376 668; 043 361 442

 • liberta_negotino@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 07:00 - 22:00

Добивате

Лулашка и релаксатор за деца (3 во 1) Fisher Price + бесплатна достава

* Релаксаторот е соодветен за деца до 18 кг. (3 год.)

Напомена: останато е 1 количина зелена боја и 2 розева боја


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Бесплатна достава низ цела Македонија
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

 • Соодвенто за деца до 18 кг. (3 год.)
 • Вибрации на седиштето
 • Подесување на седиштето со опција за спиење или хранење
 • Опција за лулање
 • Опција за користење како столче
 • Опција за користење како релаксатор
 • Опција за отстранување на подлогата при миење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ