Kids Week! 27% попуст на релаксатор за деца Fisher Price од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 3980 ден. по цена од 2900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Kids Week! 27% попуст на релаксатор за деца Fisher Price од Либерта Бебе Центар + бесплатна достава во вредност од 3980 ден. по цена од 2900 ден.

Цена

2,900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,980 ден.

Попуст

27%

Заштеда

1,080 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

| Остануваат : 5

Бесплатна достава
 • Ул. Маршал Тито бр. 69, Неготино, Македонија

 • 070 376 668; 043 361 442

 • liberta_negotino@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 22:00 Саб-Нед: 07:00 - 22:00

Добивате

Релаксатор за деца Fisher Price (Rainforest Friends bouncer) + бесплатна достава

* Релаксаторот е соодветен за деца до 18 кг. (3 год.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 14.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Бесплатна достава низ цела Македонија
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).

Опис

 • Релаксаторот е соодветен за деца до 18 кг. (3 год.)
 • Вибрации на седиштето
 • Опција за отстранување на подлогата при миење
 • Обрач со забавни играчки
 • Лесна монтажа и демонтажа при транспорт
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ