Освежете го лицето! 46% попуст на класичен третман за лице + ампула за нега од козметичко студио Виенска Убавина во вредност од 900 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

46%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 35

Добивате

Класичен третман за лице + ампула за нега

*Козметичко студио Виенска Убавина започна со работа, закажете го својот термин на тел: 070 900 419

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 15.11.2021
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Третманите се наменети само за жени
  • Козметичко студио Виенска Убавина започна со работа, закажете го својот термин на тел: 070 900 419
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Класичен третман на лице претставува хигиенски третман кој наменет за темелно чистење на кожата за сите типови на кожа и сите возрасти. Овој третман допринесува за освежување и длабока хидрација на кожата на вашето лице која ќе ви донесе блескав сјај и вашето лице ќе биде и изгледа мазно.

За компанијата

Козметичкото Студио Виенска Убавина е место каде можете да се релаксирате и разубавите уживајќи во опуштена атмосфера.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.