За заштита на вашата среќа, здравје и пари во 2018 година! 56% попуст на изработка на лична амајлија (заштита) за 2018 год од страна на парапсихолог - Д-р по психологиja и jaсновидец Звездана Георгиева во вредност од 1300 ден. по цена од 570 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За заштита на вашата среќа, здравје и пари во 2018 година! 56% попуст на изработка на лична амајлија (заштита) за 2018 год од страна на парапсихолог - Д-р по психологиja и jaсновидец Звездана Георгиева во вредност од 1300 ден. по цена од 570 ден.

Цена

570 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

56%

Заштеда

730 ден.

Купени : 1

 • ул.Јури Гагарин 54/5/2-4

 • 075 688 588

 • zvezdnabg@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Изработка на лична амајлија (заштита) за 2018, според име, датум, месец и година на раѓање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2018 до 15.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително закажување на термин

Опис

Звездана Георгиева завршила психоанализа на Меѓународниот славјански институт во Москва. Магистар е по социјална и трудова психолгија, меѓународно трговско право, сметководство и контрола. Подоцна се запишала на клиничка психологија во Русија, а сега е магистар на Универзитетот во Калифорнија по парапсихологија. Автор е на многу публикации и 25 години организира предавања за излекувањето на духот. Нејзините услуги ги користеле многу бугарски политичари и влијателни луѓе од американската политичка сцена. На нејзиниот список со клиенти има и актери, пејачи и спортисти.

Во родната земја, Бугарија го предвидела враќањето на царот Симеон Саксобурготски уште во 1995 година по 50 години бегство, падот на Бојко Борисов и востановувањето на новата влада на Орешарски. Со прецизност го предвидела падот на Елцин и почетокот на ерата на владеењето на Путин. Работела и како советник во Владата на Станишев, односно во кабинетот на министерот за труд и социјална политика.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.