75% попуст на HIFU anti-age нехирушки лифтинг на лице од Sante Plus Group во вредност од 6000 ден. по цена од 1500 ден.

Цена

1500 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

75%

Заштеда

4500 ден.

Купени: 83

Добивате

HIFU anti-age нехирушки лифтинг на лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.11.2022 до 01.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Најновата метода на не-хирушки лифтинг во светот, која работи на фокусирана ултразвучна енергија која продира во длабочината на кожата и го ресоздава колагенот при што целосно го враќа младешкиот изглед на кожата.

Единствениот третман кој дава резултати еднакви на пластична хирургија но, е целосно не инвазивен и воопшто не ја оштетува кожата.

HIFU е единствена метода која по природен пат го подобрува тонусот на лицето.

За компанијата

Санте Плус Хоспитал 2 e поликлиника на примарно и секундарно ниво каде можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Орална хирургија 
 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Медицина на труд
 • Комплетни биохемиски и микробиолошки испитувања

Посетете не, запознајте се со нашиот тим, информирајте се за сите здравствени услуги и слушнете ги промотивните пакети кои ги имаме припремено за Вас

 • ️02 310 888 6
 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.