3 ја следат оваа компанија


LIGHT ABSTRACT SCARF

3890 ден.

Опис

 Ексклузивни дизајнерски марами со авторски принт на модната дизајнерка Росица Мршиќ, во лимитирана серија.
Впечатлив моден додаток што го надополнува секој изглед и е идеален подарок за секоја пригода. Димензијата на марамите е 90 x 90 cm, изработени се од мешавина на свила и полиестер
.
Доставата е бесплатна, во рок од 4 до 6 работни дена, а секоја марама се испорачува во брендирана, хартиена кеса. 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од 10:00 до 13:00 часот од локацијата на "ROSICA MRSIK STUDIO"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Росица Мршиќ е интернационално етаблирана модна дизајнерка и бренд со современ, софистициран и деликатно скулптурен стил. Нејзината естетика е препознатлива по смелиот, но и женствен потпис со прецизна изработка и опуштена изгладеност, што ја рефлектира нејзината визија за силни и самосвесни жени следбенички на иновативната и безвременска естетика.
Основан во 2009 година, Росица Мршиќ е првиот македонски моден бренд кој работи по принципот на одржлива и бавна мода, и создава автентични модни приказни и колекции. Низ целиот период на работење, брендот создава лимитирана, висококвалитетна мода која има минимум импакт кон животната средина и работи по фер и етички стандарди.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.