До 40% попуст на ликовна едномесечна он-лајн работилница на Zoom за деца на возраст од 5-10 години - еднаш или два пати по избор во Училиште за уметност - Галериа КОТИ

Цена од

850 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1300 ден.

Попуст

35%

Заштеда

450 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Онлајн-ликовна работилница: Цртаме заедно животни, цртка јас-цртка ти

Опции на понудата:

Еднаш неделно - цел месец 1,300 ден. 850 ден.
Два пати неделно - цел месец 2,000 ден. 1,200 ден.

 • Времетраење: 1 месец
 • Интензитет: 1 или 2 пати неделно (часовите траат 30-40 мин.)
 • Термини: Вторник и четврток точно во 14:00 или во 17:00
 • Потребни работни материјали: блок број 4 или 5, молив, гума, острилка и фломастери во боја или дрвени боички или бои по желба.
 • Почеток на курсевите: 22.09.2020

*Потребно е учесниците да имаат пристап до интернет-конекција и наставата да ја следат преку десктоп-компјутер, лаптоп или мобилен телефон кој ја поддржува апликацијата „Зум“

**Наставата се одржува во групи до 10 деца, а према интересот може да се додадат и дополнителни термини

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.09.2020 до 22.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купувањето на купонот, задолжително е да испратите маил до компанијата со следните податоци: валидна емаил адреса и име и презиме на детето. На истата е-адреса ќе добиете и линк за приклучување на наставата.
 • Потребно е учесниците да имаат пристап до интернет-конекција и наставата да ја следат преку десктоп-компјутер, лаптоп или мобилен телефон кој ја поддржува апликацијата „Зум“.

Опис

Погоди кое животно го цртаме денес?

Ликовна едномесечна он-лајн работилница за деца од цела Македонија на возраст од 5-10 години. Еднаш или два пати неделно (одберете вие), поделени во групи 5-7 и 8-10 годишна возраст.

Драги дечиња, ајде заедно да ја разбудиме вашата фантазија и да научиме како лесно може да се нацта еден лав, жирафа, диносаурус или слон.....паун, маче или куче....птица, лебед, фламинго или штрк ......лисица, волк, овца или зебра и што ли уште не. Ова е работилница на која ќе има супер дружба и смеа.

Цртаме заедно, цртка јас-цртка ти, чекор по чекор, линија по линија и цртежот е готов. Боиме со фломастери...но по твоја желба можеш и други бои да си одбереш. Еден час цртаме, еден час боиме.

Вторник и четврток точно во 14:00 или во 17:00.( наставата се одржува во групи до 10деца, а према интересот може и други термини да отвориме).

Потребни работни материјали: блок број 4 или 5, молив, гума, острилка и фломастери во боја или дрвени боички или бои по желба. Потребно е учесниците да имаат пристап до интернет-конекција и наставата да ја следат преку десктоп-компјутер, лаптоп или мобилен телефон кој ја поддржува апликацијата „Зум“.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.