42 ја следат оваа компанија


- 12%

Клацкалка за деца - Lil Rock N Pony

3400 ден.

2999 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000679
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Пони пластична клацкалка за деца. Широка стабилна основа и рачки за држење лесни на дофат.

 • Димензии:  31 x 44 x 62 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.