Прекрасен одмор на островот Лимнос, Грција (13.06-18.06.2019)! 3 или 4 ноќевања со појадок во хотел Astron 2* plus за термин по избор + вклучен авионски превоз од ТА Superior Travel

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11160 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1116 ден.

Добивате

Понудата е по лице за 3 или 4 ноќевања во двокреветна соба во хотел Astron 2* за термин по избор:

Опции на понудата:

3 BB ноќевања + авионски превоз (14.06-17.06.2019) 19,840 ден. (320 еур)
17,856 ден. (288 еур)
3 BB ноќевања за прво дете + авионски превоз (14.06 - 17.06.2019) 11,160 ден. (180 еур)
10,044 ден. (162 еур)
3 BB ноќевања за второ дете + авионски превоз (14.06 - 17.06.2019) 15,190 ден. (245 еур)
13,671 ден. (221 еур)
4 BB ноќевања + авионски превоз (13.06 - 17.06.2019) 22,320 ден. (360 еур)
20,088 ден. (324 еур)
4 BB ноќевања за прво дете + авионски превоз (13.06 - 17.06.2019) 12,710 ден. (205 еур)
11,439 ден. (185 еур)
4 BB ноќевања за второ дете + авионски превоз (13.06 - 17.06.2019) 15,810 ден. (255 еур)
14,229 ден. (230 еур)
4 BB ноќевања + авионски превоз (14.06 - 18.06.2019) 22,320 ден. (360 еур)
20,088 ден. (324 еур)
4 BB ноќевања за прво дете + авионски превоз (14.06 - 18.06.2019) 12,710 ден. (205 еур)
11,439 ден. (185 еур)
4 BB ноќевања за второ дете + авионски превоз (14.06 - 18.06.2019) 15,810 ден. (255 еур)
14,229 ден. (230 еур)

Aранжманот вклучува:

 • 3/4 ноќевања со појадок, 4/5 дена на Лимнос
 • Авионски превоз: Солун - Лимнос - Солун
 • Чекиран багаж од 15 кг по лице
 • Паркинг во Солун на аеродром за време на целиот аранжман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.06.2019 до 18.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патувањe
 • Во понудата не е вклучено:
 • Трансфер: Скопје - Солун аеродром - Скопје
 • Аеродромски такси - 35 еур по лице
 • За трансфер: аеродром - хотел - аеродром се доплаќа 20 еур по лице
 • Можност за изнајмување автомобил
 • Туристичката такса не е вклучена и се доплаќа на рецепција во хотелот
 • Компанија со која се врши авионскиот превоз е Astra Airlines
 • Поаѓање за двата аранжамни: Солун - Лимнос: 05:00 - 05:50 (14.06.2019)
 • Поаѓање за 5 дневен аранжман: Солун - Лимнос: 15:00 - 15:50 (13.06.2019)
 • Враќање за двата аранжмани: Лимнос - Солун: 09:00 - 09:50 (17.06.2019)
 • Враќање за 5 дневен аранжман: Лимнос - Солун: 13:50 - 14:40 (18.06.2019)

Опис

Хотелот АСТРОН се наоѓа во срцето на градот, веднаш до пешачката улица на својот живописен централен пазар, на 200м од песочните плажи на Мирина. Нашиот хотел е целосно реновиран и е подготвен да обезбеди најдобри можни услуги за пријатен и незаборавен престој. Собите на Острон нудат бесплатно Wi-Fi, климатизација, греење, фрижидер и телевизор со висока дефиниција. Бањата, исто така, вклучува туш и фен. Во рамките на кратко растојание можете да најдете разни слаткарници, кафулиња и поморските ресторани каде што можете да уживате во нашите локални деликатеси.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.