- 12%

12% попуст на Linksys WRT54GL бежичен рутер од Рувекс

4200 ден.

3696 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Linksys WRT54GL бежичен рутер

Линксис WRT54GL е стабилен и сигурен бежичен рутер со брзина на трансфер од 54 Mbs. Поседува 4 порти 10/100 и две надворешни антени кои овозможуваат целосна покриеност на ИТ уредите во рамките на домот или работниот простор.

Карактеристики:

Network Standards: IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.11g IEEE 802.11b Ports: 1x 10/100 WAN, 4x 10/100 Switched LAN, 1x Power LEDs: Power, DMZ, WLAN, Ethernet (1, 2, 3, 4), Internet Buttons: 1x Reset Button Operating Temperature: 32 to 104 F (0 to 40 C) Storage Temperature: -4 to 158 F (-20 to 70 C) Operating Humidity: 10 to 85% Noncondensing Max. Link Rate: 54 Mbps Platform Compatibility: Windows XP Windows Vista 32/64

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2019 до 30.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 31.07.2019 до 30.09.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.