12 ја следат оваа компанија


Lion Kids C (45 mg./90 таблети)

549 ден.

Шифра:

FL0058

Опис

Витамин Ц за деца Постои ли поголемо богатство од здравјето на детето? Кај децата во предучилишна и училишна возраст од исклучителна важност е внесот на соодветни хранливи материи, витамини и минерали. Недостигот на овие состојки може да предизвика сериозни проблеми по здравјето и секојдневните активности на детето, исто како што во голема мера влијае и на животот на возрасните. Дозирање: 1-3 таблети за жвакање дневно Дозирања во пакување: 90 СОСТАВ: 45мг Витамин Ц Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.