12 ја следат оваа компанија


Liquid C+ Bioflavonoids (240 ml)

1138 ден.

Шифра:

CV0174

Опис

Течен витамин Ц Течниот витамиин Ц (Liquid C) е производ кој содржи витамин Ц, биофлавоноиди и шипка, засладен со органски сок од агава, без додаток на вештачки бои и други шеќери, создаден за сите оние кои преферираат додатоци во исхраната во течен облик. Дозирање: 2,5 мл. (приближно пола кафена лажичка) дневно, може да се помеша со вода или храна Дозирања во пакување: 95 СОСТАВ: 166.7 мг Витамин Ц, 166.7 мг Биофлавоноид комплекс, 166.7 мг Екстракт од шипка, 5.5 мг Рутин, 5.5 мг Хесперидин, 2.8 мг Ацерола во прав Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.