Lisca - женственост, сензуалност, квалитет! Купон од 79 ден. со кој добивате 30% попуст на долна облека од колекција Selection, пижами, наметки и ноќници

Цена

79 ден.

Купени: 49

 • LISCA Capitol Mall, Boulevard Jane Sandanski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

 • Lisca, GTC, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

 • Lisca Skopje City Mall

  Одведи ме таму

 • Lisca, Dimitrie Chupovski, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

 • Lisca, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

 • TC Bunjakovec, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

 • Lisca Bitola

  Одведи ме таму

  047 235 971

 • Lisca Kumanovo

  Одведи ме таму

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате 30% попуст на:

 • женска долна облека од колекција Selection 
 • женски пижами, ноќници и наметки
 • машки пижами

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.12.2019 до 10.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Lisca
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Брендот Lisca е синоним за оригинални креации, врвен квалитет на изработка и проверени кроеви по пристапни цени. Станува збор за модерна и исклучително женствена трговска марка на долна облека, костими за капење и блузи.

Lisca во својата понуда нуди целосни производни програми, наменети за потрошувачките со различен стил, како и за различни прилики и намени. Дополнителна предност на трговската марка Лисца е широк асортиман, бидејќи покрај вообичаените големини, нуди и голем избор на модели со поголем број.

Со своите модерни производи LISCA ги задоволува желбите и потребите на потрошувачите со високо квалитетени производи кои одлично прилегаат на женското тело и со тоа создаваат убавина, привлечност и самодоверба.

Трговската марка Cheek е наменета за младите потрошувачки кои бараат повеќефункционалност од долната облека со карактеристики на горна облека. Моделите од Cheek посебно се прилагодени за потребите на младите и динамични потрошувачки кои сакаат акција, пленат со смелост и симпатичност и мораат да бидат облечени по последна мода.

Lisca е основана на 5-ти август 1955 како мала занаетчиска работилница за поправка на чорапи и менување на копчиња. Подоцна е специјализирана за долна облека и почнала да работи со полна пареа, за што се заслужни квалитетот и оригинално произведените програми. За педесет години постоење Лисца вложи многу знаење и внимание во квалитетот на изработка на производите, квалитетот на производство и ред други фактори кои влијаат на нив.

Lisca е познат бренд на на европскиот пазар на женска долна облека, костими за капење, блузи и машка долна облека. Постојано ги следи желбите на потрошувачите со производство на висок квалитет со што ја задоволува нивната потреба по убавина, привлечност и самосвесност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.