Kids Week! Весели наслови за вашите најмили! 35% попуст на литература за деца по избор од Книжарница Култура

Цена од

162 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

35%

Заштеда

88 ден.

Купени: 1

 • ул. Македонија бр. 33

  Одведи ме таму

  02 3296 763

  info@kultura.com.mk, ipkultura@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Скриеното богатство на пиратите 250 ден. 162 ден.
Внимание глушец во морето 250 ден. 162 ден.
Глушастичен шампионски ден 250 ден. 162 ден.
Кражба на огромниот дијамант 250 ден. 162 ден.
Мистеријата на седумте бабушки 250 ден. 162 ден.
Напад на златната статуа 250 ден. 162 ден.
Насмевката на Мона Глувчева 250 ден. 162 ден.
Ноќ на вештерките...Плаши мачка 250 ден. 162 ден.
Осум часот: време е за училиште 250 ден. 162 ден.
С.О.С. Глушец во вселената 250 ден. 162 ден.
Феноменален одмор во пансионот Глувчев рај 250 ден. 162 ден.
Чудниот случај на тирамису 250 ден. 162 ден.
Моето име е Стилтон, Џеронимо Стилтон 250 ден. 162 ден.
Повеќе од пријателки... сестри 250 ден. 162 ден.
Сестринството Теа во опасноснот 250 ден. 162 ден.
Супер таен проект 250 ден. 162 ден.
Големата авантура во Њујорк 350 ден. 228 ден.
Мистерија во Париз 350 ден. 228 ден.
Последниот настап во оперскиот театар 290 ден. 188 ден.
Триото на Црната дама 290 ден. 188 ден.
Обиди се повторно Марвин 210 ден. 136 ден.
Марвин и смрдливковците 210 ден. 136 ден.

Опции на понудата:

Скриеното богатство на пиратите 250 ден. 162 ден.
Внимание глушец во морето 250 ден. 162 ден.
Глушастичен шампионски ден 250 ден. 162 ден.
Кражба на огромниот дијамант 250 ден. 162 ден.
Мистеријата на седумте бабушки 250 ден. 162 ден.
Напад на златната статуа 250 ден. 162 ден.
Насмевката на Мона Глувчева 250 ден. 162 ден.
Ноќ на вештерките...Плаши мачка 250 ден. 162 ден.
Осум часот: време е за училиште 250 ден. 162 ден.
С.О.С. Глушец во вселената 250 ден. 162 ден.
Феноменален одмор во пансионот Глувчев рај 250 ден. 162 ден.
Чудниот случај на тирамису 250 ден. 162 ден.
Моето име е Стилтон, Џеронимо Стилтон 250 ден. 162 ден.
Повеќе од пријателки... сестри 250 ден. 162 ден.
Сестринството Теа во опасноснот 250 ден. 162 ден.
Супер таен проект 250 ден. 162 ден.
Големата авантура во Њујорк 350 ден. 228 ден.
Мистерија во Париз 350 ден. 228 ден.
Последниот настап во оперскиот театар 290 ден. 188 ден.
Триото на Црната дама 290 ден. 188 ден.
Обиди се повторно Марвин 210 ден. 136 ден.
Марвин и смрдливковците 210 ден. 136 ден.

Повеќе детали за книгите може да погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 05.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Книгите се подигнуваат од продавницата на Култура

Опис

1. Џеронимо Стилтон

2. Теа Стилтон

3. Сер Стив Стивенсон

4. Ирене Адлер

Култура е формирана е во 1945 година и денес со гордост може да се каже дека претставува бренд во издаваштвото во Македонија. Опстојува долги години во издавачка дејност, почнувајќи од своите скромни почетоци кон средината од минатиот век, па сè до влезот во новиот милениум, Култура објавувала и објавува книги од сите видови жанрови. 

Култура ја има и најрепрезентативната книжарница во Македонија, која се наоѓа во центарот на сите збиднувања, на плоштадот Македонија во Ристиќевата палата, каде секој љубител на пишаниот збор е топло добредојден да ја посети и почувствува пријатната атмосфера која владее таму, како и топлината која произлегува од секоја полица или книга, нескромно наметнувајќи се на нејзините верни читатели.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.