41 ја следат оваа компанија


Детски сет Little Doctor

1590 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • 3 во 1 Детски сет Little Doctor
 • Медицинската маса може да биде поставена како маса или да се влече на две тркалца
 • Димензии на масата: 58x46x40cm
 • Димензии на куферот: 18x 28x21cm
 • Препорачана возраст: +3 години
 • 15 медицински елементи
 • Димензии на пакувањето: 47x41x25cm
 • Тежина на пакувањето: 1.5kg

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2019 до 20.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.