Станете дел од дигиталниот свет! 99% попуст на пакет од 3 online курсеви за Social Media, Digital и Blogging and Content Marketing од Live Online Academy во вредност од 24 490 ден. (395€) по цена од 310 ден. (5€)

Вредност

24490 ден.

Попуст

99%

Заштеда

24180 ден.

Купени: 12

Добивате

Пакет од 3 online курсеви за Social Media, Digital и Blogging and Content Marketing

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 31.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Социјалните медиуми станаа една од доминантните форми на комуникација во дигиталниот свет, драстично променувајќи ја традиционалнта врска помеѓу потрошувачот и бизнисите. 
Овој курс нуди солидна основа за сите оние кои сакаат да планираат, изработуваат или анализираат кампањи за социјални медиуми.

Низ курсот Digital Marketing од 8 модули кои се протегаат со изучување низ четири недели, студентите ќе учат за секторот за дигитален маркетинг, со помош и поддршка од најдобрите експерти, предавачи и тутори од индустријата.
Овој курс е наменет за сите оние кои сакаат да го зголемат успехот во својата кариера, или пак да започнат нова, со зголемување на компетенцијата на својот бизнис  и неговата продажба.

Со курсот Blogging and Content Marketing ќе ги научите различните блогерски платформи кои денес се достапни со што ќе можете да донесете правилен избор за тоа како и каде да ги пласирате вашите содржини.
Овој курс ќе ви помогне да создадете примамлива содржина и ќе ви даде едно реално чувство за тоа што се е потребо за да се води успешен блог.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.