99% попуст на online курс за Microsoft Excel + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

Купени: 28

Добивате

Online курс за Microsoft Excel + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 31.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Microsoft Excel може да биде особено важна и моќна алатка во правите раце. Знаењето на Microsoft Excel  е често пресудувачко при аплицирање за работа и при унапредување во професијата. Целта на овој курс е да ве однесе на патување од почетно познавање на Excel до напредно ниво на графици, табели и многу друго. Убавината на овој курс е начинот на кој содржината е презентирана. Интерактивните книги ги опфаќаат сите точки кои во реално време ќе ви помогнат да научите Microsoft Excel.

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.