99% попуст на online курс за Household Budgeting + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335€) по цена од 310 ден. (5€)

Вредност

20770 ден.

Попуст

99%

Заштеда

20460 ден.

Купени: 1

Добивате

Online курс за Household Budgeting + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A сесии
 • 5 тестирања
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2019 до 31.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Многу луѓе сметаат дека парите се главен причинител за сите поголеми проблеми. Но тоа не мора да биде така доколку воспоставите избалансирана врска кон парите и нивното менаџирање.

Кога ќе научите како да управувате со парите и буџетот, вие ќе го можете следното:

 • Да престанете да работите екстра часови за да ги исплатите постојаните трошоци
 • Ќе развиете однос со парите кој не се базира на страв и алчност
 • Ќе заштедувате доволно средства за краткорочни цели како летен одмор
 • Ќе ја планирате иднината со долгорочни аштеди
 • Ќе преземете конторла на вашиот живот и пари

Повеќе информации за модулите кои се изучуваат во овој курс можете да видите на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.