99% попуст на online курс Leadership & Management во вредност од 21 514 ден. (347 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

21514 ден.

Попуст

99%

Заштеда

21204 ден.

Купени: 5

Добивате

Leadership & Management online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2019 до 30.10.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА или одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Доколку сте во улога на менаџер или сакате да бидете еден, можете да научите како да бидете и одличен лидер. Овој основен курсе за менаџмент и лидерство ќе ве обезбеди со клучните увиди, совети и вештини за подобро управување, извршување, мотивирање со цел да израснете во успешен лидер. За време на овој воведен четиринеделен курс, ќе дознаете зошто менаџментот е важен и како успешните лидери градат високостручни тимови. На крајот на краиштата, лидерите ги развиваат другите за да дадат значаен придонес во нивната работа. Ако барате да ги зголемите своите вештини околу менаџментот и раководството, и ако мислите дека го имате она што е потребно за да го водите, тогаш регистрирајте се за овој курсза да започнете со вашата еволуција до успешен лидер

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.