Денови на eLearning! 98% попуст на online курс за Social Media Marketing + сертификат од Live Marketing Academy во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на eLearning! 98% попуст на online курс за Social Media Marketing + сертификат од Live Marketing Academy во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

24,490 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23,994 ден.

Купени : 7

Добивате

Онлајн курс за Social Media Marketing + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестирања
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА
* Погледнете го деталниот распоред ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 24.10.2017
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи 1 купон, а максимум 4 купони како подарок
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Социјалните медиуми станаа една од доминантните форми на комуникација во дигиталниот свет, драстично променувајќи ја традиционалнта врска помеѓу потошувачот и бизнисите. Професионалците кои се движат со модерните стандарди мораат да знаат како да управуваат со овие важни маркетинг канали за да го зголемат својот бизнис и да ја заштитат својата репутација. Овој курс нуди солидна основа за сите оние кои сакаат да планираат, изработуваат или анализираат кампањи за социјални медиуми.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Вовед во Social Media Marketing
 • Видео содржина, иднината на социјалните медиму? (YouTube)
 • Научтете како да ги монетаризирате социјалните медиуми
 • Рекламирање, таргетирање и зголемување на достигот  (Facebook)
 • Нашето место во општеството (Twitter)
 • Mенаџирање на нашата репутација
 • Социјални техники за да го зголемите својот бренд (Instagram)
 • Анализа на податоци: Нашиот пат кон успехот

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ