New Year, New You! 98% попуст на online курс за Social Media Marketing од "Live Marketing Academy" во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

New Year, New You! 98% попуст на online курс за Social Media Marketing од "Live Marketing Academy" во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

24,490 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23,994 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 12

Добивате

Онлајн курс за Social Media Marketing

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестирања
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА
* Погледнете го деталниот распоред ТУКА

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

*Регистрирајте се во првите 48 часа и ќе добиете бесплатен бонус пакет заедно со вашиот курс кога ќе го следите првиот webinar.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.12.2016 до 18.02.2017
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • ​Курсот се изведува онлајн, на англиски јазик.​
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.​
 • Содржината од курсот е достапна во времетраење од 6 недели од почетокот на курсот
 • Live курсевите имаат по 8 модули

Опис

Социјалните медиуми станаа една од доминантните форми на комуникација во дигиталниот свет, драстично променувајќи ја традиционалнта врска помеѓу потошувачот и бизнисите. Професионалците кои се движат со модерните стандарди мораат да знаат како да управуваат со овие важни маркетинг канали за да го зголемат својот бизнис и да ја заштитат својата репутација. Овој курс нуди солидна основа за сите оние кои сакаат да планираат, изработуваат или анализираат кампањи за социјални медиуми.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Вовед во Social Media Marketing
 • Видео содржина, иднината на социјалните медиму? (YouTube)
 • Научтете како да ги монетаризирате социјалните медиуми
 • Рекламирање, таргетирање и зголемување на достигот  (Facebook)
 • Нашето место во општеството (Twitter)
 • Mенаџирање на нашата репутација
 • Социјални техники за да го зголемите својот бренд (Instagram)
 • Анализа на податоци: Нашиот пат кон успехот

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ