New Year, New You! 98% попуст на online курс за Health and Fitness од "Live Nutrition Academy" во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

New Year, New You! 98% попуст на online курс за Health and Fitness од "Live Nutrition Academy" во вредност од 24 490 ден. (395 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

24,490 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23,994 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Добивате

Онлајн курс за Health and Fitness

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА​
* Погледнете го деталниот распоред ТУКА

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

*Регистрирајте се во првите 48 часа и ќе добиете бесплатен бонус пакет заедно со вашиот курс кога ќе го следите првиот webinar.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.12.2016 до 18.02.2017
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • ​Курсот се изведува онлајн, на англиски јазик.​
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.​
 • Содржината од курсот е достапна во времетраење од 6 недели од почетокот на курсот
 • Live курсевите имаат по 8 модули
 •  

Опис

Последните неколку години секојдневно се сретнувате преку различни медиуми со најновите трендови во здравјето и фитнесот. На социјалните мрежи се чини дека дневен тренд е прославувањето на трансформациите, вежбите кои се користат и тајните на диетите, на ТВ бомбардирани сме со нереалнипрограми за намалување на тежината.

Збунети сте? Не сме изненадени, секој од вас има различни потреби, тренинг и начин на живот. Со овој курс ќе научите се што ви е потребно за тоа како вашето тело функционира, па така што ќе можете да дизјанирате комплетно идивидуален фитнес план кој е реален, ќе ви овозможи уживање и одржливост и пред се се вклопува со Вашиот начин на живот. Без разлика дали сакате да ја намалите тежината, да ја одржите тежината, да го подобрите фитнес планот или едноставно сакате да нучите како да се чуствувате подобро овој курс е за вас.

Лекции кои ги опфаќа курсот:

 • Фитнес - Како да се измери?
 • Храна, губење на маси и горчлива вистина
 • Кардио тренинг
 • Сила/ тежина на тренингот
 • Спречување и подобрување од повреди
 • Вистината за губење на мстатите и функционална сила
 • Конторлирање на формата на телото
 • Бариери во добивањето на резултати

Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА

Вашето тело е дизајнирано да се движи! Научете го како да се движи!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ