96% попуст на online курс English for beginners во вредност од 21 514 ден. (347 eur) по цена од 774 ден. (12 eur)

Вредност

21514 ден.

Попуст

96%

Заштеда

20740 ден.

Добивате

English for beginners online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 17.04.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Англискиот брзо стана најчесто говорениот јазик во светот и поради тоа постојано се развива. Не само што над 50% од содржината на интернет e на англиски јазик, туку е скоро неопходно луѓето да зборуваат англиски ако се професионални во нашиот глобализиран и мултикултурен бизнис свет. Целта на овој курс е да ви помогне да се чувствувате удибно и да управувате самоуверено во средина на англиски јазик, со сите делови од јазикот: граматика, изговор и корисни фрази кои би можеле да ви требаат во секојдневната комуникација.

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.