96% попуст на online курс за Graphic Design во вредност од 21 514 ден. (347 eur) по цена од 774 ден. (12 eur)

РАСПРОДАДЕНО

96% попуст на online курс за Graphic Design во вредност од 21 514 ден. (347 eur) по цена од 774 ден. (12 eur)

Цена

774 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

21,514 ден.

Попуст

96%

Заштеда

20,740 ден.

Купени : 5

 • Shaw Academy, Fitzwilliam Street Upper, Grand Canal Dock, Dublin, Ireland

 • 01 662 1000

 • support@liveonlineacademy.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 18:00 Саб-Нед: 09:00 - 18:00 09-20

Добивате

Graphic Design online курс + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • 5 тестирања
 • Бонус Q&A сесии
 • Пристап до Live Webinars
 • Пристап до снимени материјали

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.12.2018 до 31.01.2019
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на prioritysupport@liveonlineacademy.com

Опис

Воведот во графички дизајн се состои од осум сесии каде секоја трае по 1ч. Во период од еден месец. За да бидете дел од овој курс вам не ви е потребно да поседувате никакво предзнаење за графички дизајн. Овој курс е специјално дизајниран за да послужи како почетна точка за сите кои сакаат да градат кариера во графички дизајн или пак да го надоградт своето знаење и да ги подобрат своите дизајнерски вештини и способности.

Предности при изучување на курсот:

 • Часови во живо спроведени од професионалци со целосно - интерактивни Q&A сесии
 • Изучувајте брз основа на својата динамика со пристап до снимки од часовите во живо, во случај да пропуштите час
 • Курсевите се избрани од Bloomberg Business, CNBC, and International Business Times

Повеќе информации за курсот можете да видите ТУКА

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ