Spring Sale! 98% попуст на online курс за Blogging and Content Marketing + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335 eur) по цена од 399 ден. (6.4 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Spring Sale! 98% попуст на online курс за Blogging and Content Marketing + сертификат од Live Online Academy во вредност од 20 770 ден. (335 eur) по цена од 399 ден. (6.4 eur)

Цена

399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

20,770 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20,371 ден.

Купени : 7

Добивате

Online курс за Blogging and Content Marketing + сертификат за успешно завршен курс

 • 8 лекции
 • Времетраење на курсот: 1 месец
 • Интензитет на часовите: 3 часа неделно
 • Пристап до Live Webinars
 • Бонус Q&A session
 • 5 тестови
 • Пристап до снимени материјали

* Погледнете ја целосната програма на курсот ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.02.2018 до 03.05.2018
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА и одете на копчето "REDEEM VOUCHER" - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место на Live Lessons
 • Доколку го искористите купонот во рок од 48 часа од купувањето, ќе добиете Free Bonus Starter Pack кога ќе се регистрирате и ќе го проследите првиот вебинар
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По комплетирање на курсот добивате диплома/сертификат во дигитатлна форма (eDiploma)
 • За акредитиран сертификат/диплома и финален тест се доплаќа во комапнијата
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на support@liveonlineacademy.com

Опис

Со овој курс ќе ги научите различните блогерски платформи кои денес се достапни со што ќе можете да донесете правилен избор за тоа како и каде да ги пласирате вашите содржини.

Овој курс ќе ви помогне да создадете примамлива содржина и ќе ви даде едно реално чувство за тоа што се е потребо за да се води успешен блог.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ